USATF GA XC - Alpha Crush Cross Country - 9/14/2019
                               Milton High School

Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Vagedes, Reese             8 Lassiter              10:25.13
  2 Corse, Meena               8 Dekalb Trailblazers   10:40.82    1
  3 Mayfield, Ellie            8 Lassiter              10:58.08
  4 Diianni, Juliana           8 Walton Youth Track    11:06.93    2
  5 Baskin, Gemma              8 Bremen Rec            11:10.72
  6 Wicks, Caitlyn             7 Walton Youth Track    11:15.03    3
  7 Whitney, Natalie           8 Lassiter              11:19.54
  8 Anthony, Abiella           8 PTC Flash             11:19.66    4
  9 Ray, Leonie                8 Alpha Crush           11:37.75    5
 10 Boudreaux, Alyssa          8 Etowah Youth Track    11:44.94    6
 11 Mikoleit, Dina             8 Dekalb Trailblazers   11:52.89    7
 12 Brandt, Abigail            7 Etowah Youth Track    12:00.44    8
 13 Thompson, Logan            6 PTC Flash             12:02.49    9
 14 Moberly, Adalyn            7 PTC Flash             12:03.11   10
 15 Lawley, Ava                8 Etowah Youth Track    12:13.97   11
 16 Gritz, Inara               7 Alpha Crush           12:15.40   12
 17 Fassinger, Emily           7 Cherokee              12:23.44
 18 Wilderspin, Maisie         8 Alpha Crush           12:39.15   13
 19 Alicea, Isabella           8 Creekview             12:45.57   14
 20 Giannini, Juliette         6 Creekview             12:53.16   15
 21 Thomas, Lisette            7 Walton Youth Track    12:54.46   16
 22 Oakes, Emma                7 Etowah Youth Track    12:54.47   17
 23 Waite, Hadley              8 Alpha Crush           12:54.64   18
 24 Burns, Cassidy             6 Dekalb Trailblazers   13:11.62   19
 25 Perez, Elaina              7 PTC Flash             13:11.95   20
 26 Mays, Lilah                8 Cherokee              13:19.07
 27 Matchek, Carrigan          7 PTC Flash             13:21.91   21
 28 Ramirez-Linares, Kassand   8 Marietta Track        13:25.59
 29 Sabillon, Lucia            8 Walton Youth Track    13:28.23   22
 30 McAllister, Heidi          7 Lassiter              13:30.59
 31 Krohn, Stella              8 Creekview             13:41.18   23
 32 Blanchard, Katherine       8 Etowah Youth Track    13:46.28   24
 33 Groves, Lily               7 Creekview             13:46.56   25
 34 Wedderburn-Maxwell, Khal   5 Etowah Youth Track    13:54.75   26
 35 Budd, Lillian              6 PTC Flash             13:56.14   27
 36 Lappin, Ansley             8 Creekview             14:06.34   28
 37 Mitchell, Sara             8 Walton Youth Track    14:21.89   29
 38 Poehler, Reagan            8 Alpha Crush           14:31.63   30
 39 Fields, Reagan             8 Dekalb Trailblazers   15:02.97   31
 40 August-Harman, Cora        8 Dekalb Trailblazers   15:16.70   32
 41 Laurens, Emmaline          7 Creekview             15:21.35   33
 42 Ozkan, Elise               6 Alpha Crush           15:35.84   34
 43 Sloan, Helena              7 Dekalb Trailblazers   15:38.38   35
 44 Cross, Margaret            6 Alpha Crush           16:11.79   36
 45 Stewart, Emma              5 Etowah Youth Track    16:17.18   37
 46 Williams, Ansley           7 Marietta Track        18:47.74

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash         64    4    9   10   20   21   27
      Total Time:  1:01:59.12
         Average:    12:23.83
   2 Etowah Youth Track           66    6    8   11   17   24   26   37
      Total Time:  1:02:40.10
         Average:    12:32.02
   3 Walton Youth Track           72    2    3   16   22   29
      Total Time:  1:03:06.54
         Average:    12:37.31
   4 Alpha Crush Running Club     78    5   12   13   18   30   34   36
      Total Time:  1:03:58.57
         Average:    12:47.72
   5 Dekalb Trailblazers          90    1    7   19   31   32   35
      Total Time:  1:06:05.00
         Average:    13:13.00
   6 Creekview Youth Track       105   14   15   23   25   28   33
      Total Time:  1:07:12.81
         Average:    13:26.57


Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Maxwell, Tristan           8 Etowah Youth Track     9:44.15
  2 Pokorny, David             8 Lassiter              10:00.67    1
  3 Heinrich, Grant            8 Lassiter              10:15.80    2
  4 Sewczwicz, Kyle            8 River Ridge           10:17.54
  5 Allison, William           8 Walton Youth Track    10:23.81    3
  6 Boon, Max                  8 PTC Flash             10:25.11    4
  7 Acker, Cohen               8 Bremen Rec            10:36.62
  8 Ahmed, Suhayb              7 Dekalb Trailblazers   10:47.46
  9 Carreon, Sebastian         8 Creekview             10:51.58    5
 10 Moss, Andrew               7 Creekview             10:57.69    6
 11 Welsh, Callan              7 Walton Youth Track    11:10.91    7
 12 Stacy, Grayson             8 Alpha Crush           11:21.03
 13 Kimball, Andrew            8 Bremen Rec            11:27.77
 14 Cribb, Keegan              8 Creekview             11:39.05    8
 15 Colpaert, Tim              6 Etowah Youth Track    11:47.99
 16 Widner, Jackson            8 Cherokee              11:48.62
 17 Ivanov, Jacob              7 Lassiter              11:50.70    9
 18 Duke, Henry                8 Dekalb Trailblazers   11:58.45
 19 McGill, Turner             7 Cherokee              12:10.94
 20 Ruppert, Jonah             8 PTC Flash             12:19.65   10
 21 Crossk, Hunter             6 Lassiter              12:22.99   11
 22 Little, Dawson             7 Lassiter              12:50.86   12
 23 Vondrak, Henrick           6 Etowah Youth Track    12:50.89
 24 French, Zackary            7 Creekview             13:01.10   13
 25 Allred, Robert Wyatt       7 PTC Flash             13:05.43   14
 26 McKay, Cameron             7 PTC Flash             13:08.88   15
 27 Grayson, Asher             8 River Ridge           13:10.03
 28 Tajik, Shaan               7 PTC Flash             13:12.91   16
 29 Tracy, Eamon               7 Alpha Crush           13:15.99
 30 Wiersma, Andrew            8 Lassiter              13:23.00   17
 31 Holley, Andrew             8 River Ridge           13:37.77
 32 Guthrie, Connor            7 Walton Youth Track    13:47.61   18
 33 Vines, Elijah              7 Creekview             13:58.12   19
 34 D'Ambrisi, Liam            7 Cherokee              14:24.51
 35 Connolly, Michael          7 Lassiter              14:38.39   20
 36 Key, Dallas                6 Creekview             14:47.52   21
 37 Green, Gavin               7 Lassiter              15:20.31   22
 38 Edwards, Austin            6 Track Phi Track       15:20.64
 39 Vu, Philip                 7 Alpha Crush           15:25.24
 40 Gold, Oliver               7 Walton Youth Track    15:39.40   23
 41 Lang, Michael              7 Walton Youth Track    15:41.36   24
 42 Northington, Jack          8 Lassiter              15:46.93
 43 Miranda, Adrian            8 Etowah Youth Track    15:52.95
 44 Allred, Wesley             5 PTC Flash             15:54.55   25
 45 King, John David           7 Lassiter              15:58.78
 46 Caraballo, Jimmy           6 DASH                  16:54.70
 47 Lusk, Connor              10 Cherokee              18:11.45

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Lassiter Junior Cross Cou    35    1    2    9   11   12   17   20   22
      Total Time:    57:21.02
         Average:    11:28.21
   2 Creekview Youth Track        51    5    6    8   13   19   21
      Total Time:  1:00:27.54
         Average:    12:05.51
   3 Peachtree City Flash         59    4   10   14   15   16   25
      Total Time:  1:02:11.98
         Average:    12:26.40
   4 Walton Youth Track           75    3    7   18   23   24
      Total Time:  1:06:43.09
         Average:    13:20.62


Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Robinson, Amina           10 Walton Youth Track    13:23.95    1
  2 Diianni, Jensen           10 Walton Youth Track    13:32.98    2
  3 Alberici, Ella             9 Alpha Crush           14:16.92    3
  4 McKinley, Genevieve        9 Etowah Youth Track    14:43.78    4
  5 Greblick, Megan           10 Walton Youth Track    15:22.54    5
  6 Harvey, Lynden            10 Walton Youth Track    15:26.51    6
  7 Reese, Madison             9 Unattached            15:31.17
  8 Ozkan, Jaelyn             10 Alpha Crush           15:33.10    7
  9 Hubbard, Kaylin           10 Bremen Rec            15:33.55
 10 Young, Isabelle Marie      9 Lassiter              15:45.49    8
 11 Reeves, Serenity          10 DASH                  15:58.36
 12 Kovacs, Veronika          10 Walton Youth Track    16:14.41    9
 13 Rytlewski, Kate           10 Walton Youth Track    16:17.46   10
 14 Scheid, Sarah             10 Dekalb Trailblazers   16:32.09   11
 15 Vinson, Aishlinn           9 Great Strides         16:39.79
 16 Waite, London             10 Alpha Crush           16:45.20   12
 17 Swierenga, June            9 Walton Youth Track    16:51.09   13
 18 Wiersma, Chloe            10 Lassiter              16:51.16   14
 19 Tracy, Isabella           10 Alpha Crush           16:51.23   15
 20 Evans, Sophia             10 Marietta Track        16:52.87
 21 Franklin, Aubrey          10 PTC Flash             17:10.07   16
 22 Warren, Eloise             9 Walton Youth Track    17:10.96   17
 23 Gold, Scarlett            10 Walton Youth Track    17:12.56
 24 Redwine, Jazmyne          10 Track Phi Track       17:13.72
 25 Latham, Megan             10 Alpha Crush           17:14.79   18
 26 Builder, Lindsay           9 Walton Youth Track    17:15.03
 27 Kuwamoto, Kaya            10 Lassiter              17:17.43   19
 28 West, Emma                10 PTC Flash             17:20.08   20
 29 Grose, Audrey              9 Alpha Crush           17:24.41   21
 30 Bryant, Genevieve         10 PTC Flash             17:26.44   22
 31 McFall, Caitlyn           10 PTC Flash             17:26.65   23
 32 Vagedes, Joanna           10 Lassiter              17:27.12   24
 33 Spano, Taylor             10 Walton Youth Track    17:29.03
 34 Cooney, Cassie             9 Dekalb Trailblazers   17:41.07   25
 35 Magro, Emma               10 PTC Flash             17:49.35   26
 36 Stewart, Rebecca           9 Etowah Youth Track    18:23.63   27
 37 Ash, Hollings              9 Georgia Elite         18:26.59
 38 Mayka, Chloe              10 Etowah Youth Track    18:31.58   28
 39 Poehler, Lauren           10 Alpha Crush           18:53.02   29
 40 Miles, Aislyn              9 River Ridge           19:06.08
 41 Therriault, Danielle       9 PTC Flash             19:06.42   30
 42 Conkwright, Josephine     10 River Ridge           19:11.09
 43 Wolf, Eleanor              9 PTC Flash             19:29.41   31
 44 McAllister, Alice          9 Lassiter              19:43.48   32
 45 Ramirez-Linares, Destiny   9 Marietta Track        20:02.75
 46 Alfonso-Perez, Valentina  10 DASH                  20:11.95
 47 McMahan, Olivia            9 Dekalb Trailblazers   20:41.44   33
 48 Prewett, Anzley           11 Bremen Rec            20:51.56
 49 Wirka, Cecily             10 Alpha Crush           20:59.63   34
 50 Moses, Kaylee              9 PTC Flash             21:08.01   35
 51 Hoffman, Rose             10 Alpha Crush           21:20.01
 52 Ledford, Nicole           11 Alpha Crush           21:21.60
 53 Hobday, Lyla               9 Cherokee              22:17.91
 54 Heinrich, Claire          10 Lassiter              22:18.15   36
 55 Gray, Madilyn             10 Marietta Track        22:30.74
 56 Stoupine, Elizaveta       10 Alpha Crush           22:39.44
 57 Baerman, Ella              9 Dekalb Trailblazers   23:14.29   37
 58 Towler, Althea             9 Marietta Track        23:59.60
 59 Etheridge, Charlotte      10 Alpha Crush           24:09.50
 60 Guthrie, Jameson           9 Walton Youth Track    24:14.87
 61 Murtadi, Sophie           10 Etowah Youth Track    26:10.90   38
 62 Houston, Olivia           10 Dekalb Trailblazers   26:12.36   39
 63 Czarnecki, Annabelle      10 Walton Youth Track    26:25.63
 64 Donahue, Weslynn           9 Etowah Youth Track    26:36.83   40
 65 Pacific, Olivia           10 River Ridge           27:43.14

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           23    1    2    5    6    9   10   13   17
      Total Time:  1:14:00.39
         Average:    14:48.08
   2 Alpha Crush Running Club     55    3    7   12   15   18   21   29   34
      Total Time:  1:20:41.24
         Average:    16:08.25
   3 Lassiter Junior Cross Cou    97    8   14   19   24   32   36
      Total Time:  1:27:04.68
         Average:    17:24.94
   4 Peachtree City Flash        107   16   20   22   23   26   30   31   35
      Total Time:  1:27:12.59
         Average:    17:26.52
   5 Etowah Youth Track          137    4   27   28   38   40
      Total Time:  1:44:26.72
         Average:    20:53.35
   6 Dekalb Trailblazers         145   11   25   33   37   39
      Total Time:  1:44:21.25
         Average:    20:52.25


Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Colpaert, Bo              10 Etowah Youth Track    12:30.39    1
  2 Brackin, William          10 Trojan Elite          12:32.60
  3 Shedd, David              10 PTC Flash             12:45.78    2
  4 Turner, Colt               9 Creekview             12:51.42    3
  5 Hoffman, Desmond          10 Lassiter              12:58.06    4
  6 Grant, Jacob              10 Alpha Crush           13:14.77    5
  7 Kuleszynski, Colton        9 Etowah Youth Track    13:19.80    6
  8 Welsh, Liam                9 Walton Youth Track    13:23.95    7
  9 Crossk, Collin             9 Lassiter              13:45.09    8
 10 Cockrell, Samuel           9 Lassiter              13:57.50    9
 11 Thompson, Oliver           9 PTC Flash             14:00.10   10
 12 Allred, Luke               9 PTC Flash             14:09.87   11
 13 Grant, Carter              9 Walton Youth Track    14:11.24   12
 14 Manzi, Leo                 9 Dekalb Trailblazers   14:14.66   13
 15 Heslep, Bryce             10 Walton Youth Track    14:15.04   14
 16 Atwood, Locke             10 Dekalb Trailblazers   14:20.54   15
 17 Rasmituth, Luke           10 Alpha Crush           14:29.06   16
 18 Turner, Nash              10 Alpha Crush           14:30.29   17
 19 Featsent, Chase           10 Great Strides         14:32.32
 20 LeBlanc, Jude             10 Dekalb Trailblazers   14:32.75   18
 21 Warren, Samuel            10 Walton Youth Track    14:38.82   19
 22 Arasi, Luca               10 Creekview             14:57.31   20
 23 Vondrak, Vladimir         10 Etowah Youth Track    15:04.25   21
 24 McFall, Cayden            10 PTC Flash             15:09.49   22
 25 Gritz, Nolen              10 Alpha Crush           15:14.30   23
 26 Fortenberry, Lucas        10 Marietta Track        15:22.41   24
 27 Heim, Brogan              10 PTC Flash             15:26.41   25
 28 Pates, Soren               9 Lassiter              15:31.18   26
 29 Moss, Alexander            9 Creekview             15:39.39   27
 30 Kelso, Zeke                9 Etowah Youth Track    15:40.34   28
 31 Howard, Benjamin           9 Dekalb Trailblazers   15:48.75   29
 32 Babish, Peter             10 Lassiter              15:53.85   30
 33 May, Kellen                9 River Ridge           15:55.12   31
 34 Harris, Troy               9 Trojan Elite          15:55.23
 35 Wirka, Benjamin           10 Alpha Crush           15:59.23   32
 36 Timms, Oren               10 Cherokee              15:59.24   33
 37 Glover, Jason             10 Marietta Track        16:09.77   34
 38 Marini, Ethan             10 Lassiter              16:11.58   35
 39 Magro, Chase               9 PTC Flash             16:11.90   36
 40 Thomas, Liam               9 Creekview             16:15.53   37
 41 Vicars, Scott              9 River Ridge           16:18.36   38
 42 Davidson, Landon          10 PTC Flash             16:24.78   39
 43 Stone, Jasper             10 Alpha Crush           16:24.81   40
 44 Bossak, Gavin             10 Walton Youth Track    16:34.64   41
 45 Hollis, Chase             10 DASH                  16:37.22
 46 Schilling, John            9 River Ridge           16:39.64   42
 47 Judge III, Alexander       9 Walton Youth Track    16:41.97   43
 48 Cauble, Cason             10 PTC Flash             16:45.34   44
 49 Lotz, Dean                 9 Walton Youth Track    16:49.74   45
 50 Verska, Henry             10 Great Strides         17:01.88
 51 Kennedy, William           9 Walton Youth Track    17:05.96   46
 52 Rigsby, Lucas             10 Etowah Youth Track    17:12.38   47
 53 Spires, James              9 Dekalb Trailblazers   17:14.85   48
 54 Grimberg, Andrew           9 Walton Youth Track    17:24.08
 55 Reisz, Steven              9 Dekalb Trailblazers   17:31.70   49
 56 Williams, Landon          10 Marietta Track        17:37.68   50
 57 Aziz, Arish                9 PTC Flash             17:39.94
 58 Judge, Dylan               9 Lassiter              17:47.59   51
 59 Lawless, Bennett          10 Etowah Youth Track    18:01.66   52
 60 Burgess, Bennett           9 Alpha Crush           18:05.92   53
 61 Kraus, Griffin             9 Cherokee              18:45.69   54
 62 Atkinson, Eli              9 Etowah Youth Track    18:53.43   55
 63 Conkwright, Rhys           9 River Ridge           18:53.51   56
 64 Mykkeltvedt, Nate          9 Dekalb Trailblazers   19:02.20   57
 65 Ulitin, Matthew           10 River Ridge           19:10.06   58
 66 Hall, Seth                 9 Cherokee              19:14.03   59
 67 Mayfield, Ben             10 Lassiter              19:19.80   60
 68 Little, Nash               9 Lassiter              19:24.62
 69 Brisbois, Zachary          9 PTC Flash             19:24.95
 70 Williams, Brendan          9 Cherokee              20:16.75   61
 71 Spelsberg, Ethan           9 Cherokee              20:55.42   62
 72 Boon, J.J.                10 PTC Flash             21:07.13
 73 Fields, Preston           10 Dekalb Trailblazers   21:13.22   63
 74 Woodruff, Pierson         10 Alpha Crush           21:14.89   64
 75 Widner, Jesse             10 Cherokee              21:38.68   65
 76 Hester, Johnathan          9 Trojan Elite          21:45.30
 77 Stringer, Shawn            9 River Ridge           22:03.71   66
 78 Holland, Tyler             9 Bremen Rec            22:36.28
 79 Caffee, Brock              9 Lassiter              23:02.59
 80 Key, Mason                10 Creekview             23:06.93   67
 81 Verikas, Augustus          9 Marietta Track        23:16.76   68
 82 Moll-Dunn, Corbin         10 Lassiter              23:19.08
 83 Smith, Harrison           10 Marietta Track        23:28.67   69
 84 Cross, Joe                 9 Alpha Crush           23:28.73

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash         70    2   10   11   22   25   36   39   44
      Total Time:  1:11:31.65
         Average:    14:18.33
   2 Lassiter Junior Cross Cou    77    4    8    9   26   30   35   51   60
      Total Time:  1:12:05.68
         Average:    14:25.14
   3 Alpha Crush Running Club     93    5   16   17   23   32   40   53   64
      Total Time:  1:13:27.65
         Average:    14:41.53
   4 Walton Youth Track           93    7   12   14   19   41   43   45   46
      Total Time:  1:13:03.69
         Average:    14:36.74
   5 Etowah Youth Track          103    1    6   21   28   47   52   55
      Total Time:  1:13:47.16
         Average:    14:45.44
   6 Dekalb Trailblazers         123   13   15   18   29   48   49   57   63
      Total Time:  1:16:11.55
         Average:    15:14.31
   7 Creekview Youth Track       154    3   20   27   37   67
      Total Time:  1:22:50.58
         Average:    16:34.12
   8 River Ridge Youth Track     225   31   38   42   56   58   66
      Total Time:  1:26:56.69
         Average:    17:23.34
   9 Marietta Track              245   24   34   50   68   69
      Total Time:  1:35:55.29
         Average:    19:11.06
  10 Cherokee Junior Warriors    269   33   54   59   61   62   65
      Total Time:  1:35:11.13
         Average:    19:02.23


Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harden, Paige             11 Great Strides         13:29.29
  2 Delgado, Nicole           11 Walton Youth Track    13:35.79    1
  3 Rooks, Jaylyn             12 Trojan Elite          13:54.51
  4 Schlaupitz, Brynn         12 Alpha Crush           14:04.02    2
  5 Gibbs, Mary Elizabeth     11 Alpha Crush           14:09.34    3
  6 Rindt, Ivy                12 Unattached            14:12.50
  7 Allison, Julia            12 Walton Youth Track    14:31.04    4
  8 Lawley, Abigail           12 Etowah Youth Track    14:36.87    5
  9 Fenton, Faira             12 River Ridge           14:42.69    6
 10 Kluttz, Addison           11 PTC Flash             14:45.56    7
 11 Ray, London               12 Alpha Crush           14:47.42    8
 12 Ezell, Alena              12 Etowah Youth Track    14:52.19    9
 13 Curfman, Brianna          11 Marietta Track        15:10.60
 14 Whitney, Addison          11 Lassiter              15:30.42   10
 15 Old, Mallory              12 Walton Youth Track    15:39.84   11
 16 Trask, Nanea              12 Lassiter              15:56.81   12
 17 Fought, Emaly             12 Walton Youth Track    16:01.30   13
 18 Reeves, Coasetta          12 DASH                  16:01.49   14
 19 Dennis, Simone            11 Alpha Crush           16:10.53   15
 20 May, Laura                12 Walton Youth Track    16:11.04   16
 21 Young, Caroline           11 Lassiter              16:19.20   17
 22 Kelly, Jensen             12 Alpha Crush           16:20.40   18
 23 Bryant, Lorelei           12 PTC Flash             16:22.26   19
 24 Brown, Alayah             12 Lassiter              16:24.66   20
 25 Warren, Addison           11 Trojan Elite          16:31.35
 26 Russell, Annabella        12 Marietta Track        16:39.35
 27 Franks, Danielle          12 Walton Youth Track    16:40.68   21
 28 Cole, Clare               12 Alpha Crush           16:42.94   22
 29 Burke, Gianna             11 Marietta Track        16:42.94
 30 Stoker, Annabelle         11 PTC Flash             16:47.81   23
 31 Shugart, Molly            12 Lassiter              16:52.27   24
 32 Nieves, Lillian           11 Lassiter              16:58.07   25
 33 Martin, Addison           12 Lassiter              17:07.79   26
 34 Stevens, Taylor           12 Creekview             17:09.40   27
 35 Allred, Ainsley           11 PTC Flash             17:49.67   28
 36 Allen, Sara               11 Etowah Youth Track    17:53.93   29
 37 Bowling, Piper            12 Lassiter              17:55.45   30
 38 Brown, McKenna            11 Lassiter              17:58.73
 39 Swierenga, Mary Frances   11 Walton Youth Track    18:12.69   31
 40 Allen, Alex               11 Etowah Youth Track    18:13.79   32
 41 Cole, Hope                11 Etowah Youth Track    18:21.09   33
 42 Guifarro-Baker, Arlette   11 River Ridge           18:36.60   34
 43 Black, Eden               11 Creekview             18:40.31   35
 44 Teilhet, Maddie           11 Walton Youth Track    18:48.44   36
 45 Hellerstein, Allison      12 Walton Youth Track    18:49.24
 46 Doyle, Jessica            11 PTC Flash             18:51.14   37
 47 McAllister, Brenda        11 Lassiter              18:54.83
 48 Mildenhall, Natalina      11 Lassiter              19:06.77
 49 McFeeley, Audrey          12 Alpha Crush           19:21.41   38
 50 Smith, Alayna             12 Creekview             19:30.31   39
 51 Okland, Baylie            12 PTC Flash             19:36.93   40
 52 Spears, Anna              11 PTC Flash             19:38.53   41
 53 Painter, Charlotte        12 Alpha Crush           19:38.79   42
 54 Luffel, Annabelle         11 Alpha Crush           19:43.48
 55 Rafinski, Ava             12 River Ridge           19:47.62   43
 56 Vu, Elizabeth             12 Alpha Crush           19:49.50
 57 Douglas, Madison          12 Lassiter              20:02.37
 58 Poehler, Sophie           12 Alpha Crush           20:13.17
 59 Jabr, Lana                12 Alpha Crush           20:16.12
 60 Armstrong, Abby           12 Walton Youth Track    20:17.56
 61 Steelhammer, Shea         11 River Ridge           20:23.41   44
 62 Adams, Eleanor            12 Dekalb Trailblazers   20:24.20
 63 Barthel, Kate             12 PTC Flash             20:26.01   45
 64 Ledford, Mia              12 Alpha Crush           20:41.48
 65 Walkenhorst, Alexis       11 Alpha Crush           20:59.17
 66 Fisher, Jordan            12 River Ridge           21:13.36   46
 67 Hester, Jordan            12 Trojan Elite          21:20.61
 68 Davidson, Layne           12 PTC Flash             21:44.07
 69 Lappin, Alexandra         12 Creekview             21:44.96   47
 70 Thrasher, Riley           11 River Ridge           22:04.04   48
 71 Lawder, Kaeli             12 Alpha Crush           22:23.06
 72 Wright, Megan             11 DASH                  22:40.73   49
 73 Tabish, Weeda             12 DASH                  22:52.17   50
 74 Candelario, MacKinsey     12 Creekview             22:55.02   51
 75 Mast, Roxy                12 Dekalb Trailblazers   23:02.75
 76 Zerfowski, Avery          12 DASH                  23:14.43   52
 77 Mehaffey, Charlotte       11 Lassiter              23:17.11
 78 Jenkins, Nia              11 DASH                  23:18.75   53
 79 Barber, Evelyn            12 Lassiter              23:27.46
 80 Lawley, Margaret          12 Dekalb Trailblazers   23:28.36
 81 McClendon, Madyson        11 Creekview             23:28.87   54
 82 Mayberry, Maddox          11 Creekview             23:40.16   55
 83 Caffee, Lucy              12 Lassiter              23:42.94
 84 Little, Finley            12 Lassiter              23:48.81
 85 Spires, Caroline          11 Dekalb Trailblazers   23:51.97

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           45    1    4   11   13   16   21   31   36
      Total Time:  1:15:59.01
         Average:    15:11.81
   2 Alpha Crush Running Club     46    2    3    8   15   18   22   38   42
      Total Time:  1:15:31.71
         Average:    15:06.35
   3 Lassiter Junior Cross Cou    83   10   12   17   20   24   25   26   30
      Total Time:  1:21:03.36
         Average:    16:12.68
   4 Etowah Youth Track          108    5    9   29   32   33
      Total Time:  1:23:57.87
         Average:    16:47.58
   5 Peachtree City Flash        114    7   19   23   28   37   40   41   45
      Total Time:  1:24:36.44
         Average:    16:55.29
   6 River Ridge Youth Track     173    6   34   43   44   46   48
      Total Time:  1:34:43.68
         Average:    18:56.74
   7 Creekview Youth Track       199   27   35   39   47   51   54   55
      Total Time:  1:40:00.00
         Average:    20:00.00
   8 DASH                        218   14   49   50   52   53
      Total Time:  1:48:07.57
         Average:    21:37.52


Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wicks, Mason              11 Walton Youth Track    11:48.27    1
  2 Fournier, Chase           12 Walton Youth Track    12:02.59    2
  3 LeBlanc, Finnan           12 Dekalb Trailblazers   12:09.72    3
  4 Winn, Benjamin            12 Great Strides         12:10.84
  5 Nowell, Jordan            11 PTC Flash             12:18.27    4
  6 McNeely, John             11 Walton Youth Track    12:30.24    5
  7 Townsend, Cabell          12 Georgia Elite         12:41.40
  8 Villanueva, Micah         12 Alpha Crush           12:48.73    6
  9 Antley, Tyndle            11 Unattached            13:01.89
 10 Thompson, Clark           12 PTC Flash             13:08.53    7
 11 Maude, Brendan            11 River Ridge           13:16.87    8
 12 Donner, Grey              11 Alpha Crush           13:23.35    9
 13 Pifer, Jameson            11 Unattached            13:23.36
 14 Talley, Marcellus         11 Trojan Elite          13:34.76
 15 Krishnamurthy, Oliver     12 Walton Youth Track    13:37.12   10
 16 Derenstein, Alexander     11 Walton Youth Track    13:47.00   11
 17 Judge, Jake               11 Lassiter              13:56.39   12
 18 Liptak, Elliot            11 Alpha Crush           14:00.83   13
 19 Wessinger, Jack           11 Alpha Crush           14:05.47   14
 20 Donovan, Whit             12 Alpha Crush           14:07.25   15
 21 Ball, Donovan             12 Creekview             14:07.73
 22 Koziol, Thomas            11 Dekalb Trailblazers   14:21.28   16
 23 Sibly, Ryder              11 Dekalb Trailblazers   14:25.40   17
 24 Strong, Colton            12 Walton Youth Track    14:32.84   18
 25 Cozart, Chandler          12 Walton Youth Track    14:37.38   19
 26 Elgin, Tyler              11 Lassiter              14:37.80   20
 27 James, Marshall           12 Alpha Crush           14:41.09   21
 28 Alberici, Jack            11 Alpha Crush           14:43.16   22
 29 Dunmire, Tommy            11 Alpha Crush           14:43.93   23
 30 Douglas, Jonah            12 Walton Youth Track    14:54.81   24
 31 Vickness, Gavin           11 Walton Youth Track    14:56.10
 32 Chambers, Will            11 Alpha Crush           14:59.93
 33 Littlejohn, Evan          12 Dekalb Trailblazers   15:03.30   25
 34 Lawder, Everett           12 Alpha Crush           15:15.78
 35 Erbey, Will               11 Alpha Crush           15:22.61
 36 Taylor, Ethan             12 Bremen Rec            15:23.64
 37 Long, Pierson             12 Great Strides         15:27.84
 38 Davis Jr, Jonathan        12 Walton Youth Track    15:36.28
 39 Vinson, Luke              11 Great Strides         15:36.61
 40 Mathias, Elijah           11 Lassiter              15:39.68   26
 41 Hicks, Brodie             11 Alpha Crush           15:44.65
 42 Hackney, Cash             11 Dekalb Trailblazers   15:45.31   27
 43 Scott, Charles            12 Walton Youth Track    15:54.87
 44 Duke, Rick                11 Alpha Crush           15:56.55
 45 Fredeman, James           12 Lassiter              16:04.46   28
 46 Jern, Justin              12 Lassiter              16:09.91   29
 47 Grund, Travis             11 Lassiter              16:17.61   30
 48 Pinsker, Dillon           11 Walton Youth Track    16:34.29
 49 Carter, Nicholas          11 Creekview             16:34.50
 50 Brisbois, Andrew          11 PTC Flash             16:36.05   31
 51 Tenney, Zachary           11 Etowah Youth Track    16:51.06
 52 Grayson, Chad             12 River Ridge           16:54.69   32
 53 Berwald, Adam             12 Etowah Youth Track    17:01.97
 54 Rice, Phoenix             11 Alpha Crush           17:02.55
 55 Potter, Pierce            11 PTC Flash             17:02.79   33
 56 Turner, Troy              11 Creekview             17:23.46
 57 Long, Jarrell             11 Trojan Elite          17:24.21
 58 Warren, Hutton            12 Walton Youth Track    17:27.09
 59 Williams, Nathan          12 Cherokee              17:29.31
 60 Badenhorst, Roux          12 Alpha Crush           17:41.29
 61 Dampier, Rance            12 River Ridge           17:44.53   34
 62 Williams, John-Merrill    12 Creekview             17:55.38
 63 Czarnecki Jr, Jeffrey     11 Walton Youth Track    18:00.65
 64 McCoy, Alexander          11 Etowah Youth Track    18:17.37
 65 Perez - Soto, Gabriel     11 River Ridge           18:37.81   35
 66 Muppalla, Aashrith        11 Walton Youth Track    19:04.44
 67 Wolf, Morgan              11 PTC Flash             19:18.49   36
 68 Davis, Hunter             12 Alpha Crush           19:46.12
 69 Stafford, Hall            11 Alpha Crush           20:47.67
 70 Lightell, Matthew         11 Trojan Elite          21:12.22
 71 Hine, Kelso               12 Alpha Crush           21:35.53
 72 Wilson, Eric              11 DASH                  22:09.63
 73 Alligood, Tanner          11 River Ridge           22:34.13   37
 74 Gou, Eric                 12 Alpha Crush           22:35.35
 75 Wright, Liam              11 Trojan Elite          22:54.78
 76 Henson, Ronald            11 Lassiter              23:26.90   38
 77 Young, John               12 River Ridge           24:37.49   39
 78 Bramblett, Chase          11 Alpha Crush           33:06.50

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           29    1    2    5   10   11   18   19   24
      Total Time:  1:03:45.22
         Average:    12:45.05
   2 Alpha Crush Running Club     57    6    9   13   14   15   21   22   23
      Total Time:  1:08:25.63
         Average:    13:41.13
   3 Dekalb Trailblazers          88    3   16   17   25   27
      Total Time:  1:11:45.01
         Average:    14:21.01
   4 Peachtree City Flash        111    4    7   31   33   36
      Total Time:  1:18:24.13
         Average:    15:40.83
   5 Lassiter Junior Cross Cou   115   12   20   26   28   29   30   38
      Total Time:  1:16:28.24
         Average:    15:17.65
   6 River Ridge Youth Track     146    8   32   34   35   37   39
      Total Time:  1:29:08.03
         Average:    17:49.61


Event 7  4k Run CC 13-14 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Heidi            13 Georgia Elite         17:01.97
  2 Sheffield, Morgan Grace   13 Great Strides         17:15.42    1
  3 Ash, Chatham              14 Georgia Elite         17:20.66
  4 Townsend, Catherine       14 Georgia Elite         17:24.55
  5 Welp, Maggie              13 Dekalb Trailblazers   19:11.99    2
  6 Hanlon, Molly             14 Great Strides         19:16.09    3
  7 Lewis, Katherine          13 Great Strides         19:19.57    4
  8 Malcom, Ella              13 Alpha Crush           19:30.04    5
  9 Ogden, Amelia             13 Great Strides         20:10.80    6
 10 Dennis, Leelah            13 Alpha Crush           20:11.94    7
 11 Allison, Sophia           13 Walton Youth Track    20:15.00
 12 Krafick, Siena            13 Great Strides         20:16.19    8
 13 Steiger, Caroline         14 Great Strides         20:21.70    9
 14 Roach, Gabriella          13 PTC Flash             20:28.52
 15 Phillips, Lauren          13 River Ridge           20:44.15
 16 Harvey, Sophie-Katherine  14 Walton Youth Track    20:45.25
 17 Ashe, Madison             13 Alpha Crush           20:55.54   10
 18 Taylor, Kamryn            13 Alpha Crush           21:07.78   11
 19 Aguilera-Morton, Emily    13 PTC Flash             21:12.98
 20 Miles, Kelly              13 River Ridge           21:20.55
 21 Rager, Katelyn            14 Alpha Crush           21:27.68   12
 22 Mroz, Jennifer            13 Lassiter              21:32.52   13
 23 Mildenhall, Rosie         13 Lassiter              21:37.93   14
 24 Chatterjee, Shreya        13 Dekalb Trailblazers   22:08.89   15
 25 Mody, Prisha              13 Alpha Crush           22:10.56   16
 26 Ahearn, Kate              13 Lassiter              22:56.79   17
 27 Adams, Anne Marie         14 Dekalb Trailblazers   23:12.14   18
 28 Almengor, Ava             13 Alpha Crush           23:16.16   19
 29 McCord, Anna Claire       13 Lassiter              23:27.26   20
 30 Cockrell, Emma            13 Lassiter              23:56.79   21
 31 Spears, Ella              14 PTC Flash             24:19.92
 32 Shipp, Emma               13 Dekalb Trailblazers   24:34.86   22
 33 Reed, Chloe               13 Lassiter              24:38.07   23
 34 Robinson, Brooke          13 Dekalb Trailblazers   24:42.49   24
 35 Ricker, Gracie            13 DASH                  24:52.51
 36 Mayfield, Hannah          13 Lassiter              25:08.73   25
 37 Mannam, Jayani            13 Great Strides         25:36.68   26
 38 Muppalla, Sri Dhanya      14 Walton Youth Track    25:59.74
 39 Stancoff, Katherine       13 DASH                  26:06.74
 40 Mast, Ada                 14 Dekalb Trailblazers   26:11.29   27
 41 Polosky, Caroline         14 Walton Youth Track    26:15.11
 42 Cohn, Juliet              13 Lassiter              26:25.98   28
 43 Liska, Maria              13 River Ridge           27:28.41
 44 Perez - Soto, Valeria     14 River Ridge           28:11.14
 45 Alligood, Caroline        13 Lassiter              28:22.66
 46 Wilson, Schyler           13 DASH                  28:33.21
 47 Haakmeester, Jenna        13 Lassiter              29:37.44
 48 Marcus, Eliana            13 Dekalb Trailblazers   32:50.12   29

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides                22    1    3    4    6    8    9   26
      Total Time:  1:36:18.07
         Average:    19:15.62
   2 Alpha Crush Running Club     45    5    7   10   11   12   16   19
      Total Time:  1:43:12.98
         Average:    20:38.60
   3 Dekalb Trailblazers          81    2   15   18   22   24   27   29
      Total Time:  1:53:50.37
         Average:    22:46.08
   4 Lassiter Junior Cross Cou    85   13   14   17   20   21   23   25   28
      Total Time:  1:53:31.29
         Average:    22:42.26


Event 7  4k Run CC 15-18 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Clara            15 Georgia Elite         16:27.31
  2 Tabish, Tamkeen           15 DASH                  32:51.45


Event 8  4k Run CC 13-14 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Nicholason, Hayden        14 Great Strides         15:01.30    1
  2 Latimer, Reid             14 Great Strides         15:01.45    2
  3 Sewczwicz, Ryan           13 River Ridge           15:21.62    3
  4 Vinson, Ian               14 Great Strides         15:23.14    4
  5 Zorko, Adam               14 Great Strides         15:38.43    5
  6 Latham, Thomas            13 Alpha Crush           15:50.12    6
  7 Nicholason, William       14 Great Strides         16:17.37    7
  8 Cole, Timothy             14 Alpha Crush           16:25.04    8
  9 Roeder, Daniel            14 River Ridge           16:31.69    9
 10 Rumph, Henry              14 Alpha Crush           16:37.32   10
 11 Roach, Bankson            13 PTC Flash             16:43.50   11
 12 Foster, Cody              13 Great Strides         16:59.29   12
 13 Mecklenborg, Alex         13 Alpha Crush           17:10.57   13
 14 Oakes, DJ                 13 Etowah Youth Track    17:15.22
 15 Yanis, Caeden             13 Alpha Crush           17:19.27   14
 16 Greblick, Robert          13 Walton Youth Track    17:36.22   15
 17 Mitchell, John            13 Walton Youth Track    17:46.52   16
 18 Minter, David             14 Etowah Youth Track    17:56.89
 19 Pokorny, John             14 Lassiter              18:01.86   17
 20 Lichtenwalner, Thomas     13 Great Strides         18:03.25   18
 21 Rasmituth, Eric           13 Alpha Crush           18:22.52   19
 22 Ladera, Diego             14 Lassiter              18:28.04   20
 23 Will, Brandon             13 PTC Flash             18:32.57   21
 24 Ross, Jacob               13 Marietta Track        18:38.31
 25 Scepaniak, Wyatt          14 River Ridge           18:39.01   22
 26 Pareek, Arnav             14 Great Strides         18:39.82   23
 27 Potluri, Pranav           14 Great Strides         18:42.12
 28 Rabun, Candler            13 River Ridge           18:58.70   24
 29 Hansen, Carter            13 River Ridge           19:01.29   25
 30 Mathias, Maxon            14 Lassiter              19:12.34   26
 31 Kuwamoto, Noah            13 Lassiter              19:19.46   27
 32 Lackey, Tyler             13 Walton Youth Track    19:22.62   28
 33 Walkenhorst, Max          13 Alpha Crush           19:25.83   29
 34 Thalluru, Tharun          13 Great Strides         19:31.92
 35 Liska, Patrik             13 River Ridge           19:50.66   30
 36 Whitehouse, Thatcher      13 Marietta Track        20:06.39
 37 Drake, Davis              13 Walton Youth Track    20:13.99   31
 38 Steinberg, Kainen         14 Walton Youth Track    20:14.24   32
 39 Aycock III, James         13 Walton Youth Track    20:51.51   33
 40 Gottfried, Lewis          13 Alpha Crush           20:54.22   34
 41 Singleton, Adam           14 Alpha Crush           20:58.66
 42 Wysong, Oliver            13 PTC Flash             21:02.76   35
 43 VanRoten, Marion          14 Etowah Youth Track    21:03.26
 44 Northington, Carter       13 Lassiter              21:04.36   36
 45 McNabb, Jackson           13 Marietta Track        21:41.08
 46 Carr, Logan               13 Creekview             21:48.15
 47 Sloan, Jacob              13 Dekalb Trailblazers   21:51.98
 48 Murray, Jay               13 Lassiter              21:55.23   37
 49 Benders, Jaden            14 Lassiter              21:57.22   38
 50 Creech, Teddy             14 Alpha Crush           22:00.06
 51 Miller, William           13 Walton Youth Track    22:16.41   39
 52 Neilson, Preston          14 Lassiter              22:20.28   40
 53 Acuff, Joseph             14 DASH                  22:20.95
 54 Wallace, Will             14 Creekview             22:47.59
 55 Wolf, Wyatt               13 PTC Flash             22:58.05   41
 56 Bauer, Adam               13 PTC Flash             22:59.10   42
 57 Duerre, Jack              13 Lassiter              23:00.28
 58 Puckett, Jackson          13 PTC Flash             23:12.79   43
 59 Gay, William              13 Walton Youth Track    23:15.81   44
 60 Grove, Neil               13 Walton Youth Track    23:42.25
 61 Cochran, Max              13 Lassiter              24:05.96
 62 Blick, Mason              13 Lassiter              24:19.03
 63 Bivens, Davison           13 Walton Youth Track    24:32.99
 64 Alligood, Coleman         13 River Ridge           25:35.69   45
 65 Brock, Carter             13 Lassiter              25:49.48
 66 Casbarro, Cory            14 DASH                  25:58.09
 67 Medina, Alex              14 Alpha Crush           27:14.73
 68 Jenkins, Jaiden           13 DASH                  27:49.72
 69 Knowles, Owen             13 Alpha Crush           27:53.51
 70 Alligood, Hunter          13 River Ridge           27:54.44   46
 71 Etheridge, Luke           13 Alpha Crush           29:47.53

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides                19    1    2    4    5    7   12   18   23
      Total Time:  1:17:21.69
         Average:    15:28.34
   2 Alpha Crush Running Club     51    6    8   10   13   14   19   29   34
      Total Time:  1:23:22.32
         Average:    16:40.47
   3 River Ridge Youth Track      83    3    9   22   24   25   30   45   46
      Total Time:  1:28:32.31
         Average:    17:42.47
   4 Walton Youth Track          122   15   16   28   31   32   33   39   44
      Total Time:  1:35:13.59
         Average:    19:02.72
   5 Lassiter Junior Cross Cou   126   17   20   26   27   36   37   38   40
      Total Time:  1:36:06.06
         Average:    19:13.22
   6 Peachtree City Flash        150   11   21   35   41   42   43
      Total Time:  1:42:15.98
         Average:    20:27.20


Event 8  4k Run CC 15-16 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Watson, Kyle              16 Creekview             16:10.80
  2 Gragg, Dawson             15 Georgia Elite         17:46.72
  3 Ball, Riley               15 Creekview             18:15.99


Event 15  5k Run CC 15-16 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Clara            15 Georgia Elite         20:46.92
USATF.tv
NationWide